Preorder Horizon Forbidden West Complete Edition na PC dostępny za 190,97 zł

Horizon Forbidden West Complete Edition

Premiera Horizon Forbidden West Complete Edition na już tuż za rogiem, więc niektórzy zastanawiają się nad zakupem wydania przedpremierowego. W sklepie Instant Gaming można nabyć tę grę za 190,97 zł, a więc 26 procent taniej względem ceny regularnej. Jeśli więc ktoś szukał drugiej części przygód Alloy na PC, to radzimy zainteresować się tą ofertą.

Kup Preorder Horizon Forbidden West Complete Edition

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.