Preorder na konsolę Logitech G Cloud Gaming dostępny za 1599 zł

Logitech G Cloud Gaming

W Media Expert pojawiła się właśnie okazja na złożenie zamówienia przedpremierowego na konsolę Logitech G Cloud Gaming. Handheld do grania w chmurze jest dostępny za 1599 zł. Debiut urządzenia jest planowany na 6 października 2023 roku.

Kup Logitech G Cloud Gaming

Dostawa konsoli kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.