Preorder na Spider-Man 2 na PS5 + zestaw naszywek dostępny za 339 zł

Spider-Man 2 PS5 naszywki

W RTV Euro AGD można złożyć zamówienie przedpremierowe na Spider-Man 2 na PS5. Do zestawu dołączane jest 6 tematycznych naszywek. Całość kosztuje 339 zł.

Kup Preorder na Spider-Man 2 + naszywki

Dostawa gry kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost albo odbiór osobisty w RTV Euro AGD są darmowe. Gra będzie dostępna od 20 października.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.