Preorder Star Wars Battlefront Classic Collection na PC dostępny za 110,89 zł (taniej o 24%)

Star Wars Battlefront Classic Collection

Na stronie Instant Gaming pojawiła się całkiem ciekawa promocja na Star Wars Battlefont Classic Collection w wersji na Steam. Kolekcję tą można nabyć za 110,89 zł, czyli 24% względem ceny regularnej. Zdaje się to być okazaja wobec której naprawdę ciężko przejść obojętnie, zwłaszcza jeśli jesteśmy fanami tej podserii.

Kup Star Wars Battlefront Classic Collection

Brak prowizji za płatność kartą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.