Procesor Intel Core i7-12700F dostępny za 1070 zł (taniej o 280 zł)

Intel Core i7-12700F

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem ciekawa promocja dla wszystkich, którzy zamierzają w najbliższym czasie złożyć wymarzonego peceta gamingowego. W ramach tego można kupić procesor Intel Core i7-12700F, który dostępny jest za 1075 zł, czyli 280 zł taniej względem ceny katalogowej. Okazja trwa do 21 maja 2024 roku, dlatego radzimy się pośpieszyć.

Kup Intel Core i7-12700F

Specyfikacja tego procesora prezentuje się następująco:

  • Taktowanie standardowe/ w trybie turbo: 2,1 Ghz/ 4,9 Ghz
  • Liczba rdzeni/wątków: 12/20
  • Pamięć podręczna: 25 MB
  • TDP: 65W
  • Typ gniazda: Socket 1700

Dostawa do domu i Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.