Projektor Extralink Smart Life ESP-300V2 dostępny za 479 zł (taniej o 100 zł)

Extralink Smart Life ESP-300V2

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się całkiem ciekawa promocja na całkiem dobry projektor LCD. Extralink Smart Life ESP-300V2 można kupić już za 479 zł, czyli 100 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 14 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, których pozostało tylko 39 sztuk.

Kup projektor Extralink Smart Life ESP-300V2

Specyfikacja tego projektora prezentuje się następująco:

  • Typ matrycy: LCD
  • Jasność: 120 ANSI Lumen
  • Rozdzielczość podstawowa: WXGA (1280×720)
  • Kontrast: 1500:1
  • Moc lampy: 60 W

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.