Projektor Wanbo TT (LCD, Full HD, Android) w promocji za 1499 zł (taniej o 50 zł)

Projektor Wanbo TT

Z okazji Dnia Nauczyciela w RTV Euro AGD można kupić taniej projektor Wanbo TT. Ten kosztuje tam teraz 1499 zł. Promocja obowiązuje do 16.10 do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Dane techniczne projektora:

  • Typ matrycy: LCD
  • Jasność: 650 ANSI lumen
  • Rozdzielczość podstawowa: Full HD (1920 x 1080)
  • Kontrast: 3000:1

Kup Projektor Wanbo TT

Dostawa projektora kurierem do domu albo do Paczkomatu inPost jest darmowa. Można go też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.