Promocja na doładowania w PS Store! Karty o wartości od 70 do 200 zł przecenione

PS Store

W sklepie Instant Gaming ogłoszono ciekawą promocję dla graczy korzystających z konsol stworzonych przez Sony. Przecenione zostały karty doładowań wirtualnego portfela w PS Store o wartości od 70 do 200 zł. Zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup karty doładowań PS Store

Podsumowując, mamy tu do czynienia z przecenami rzędu od 13 do 16%. Z całą pewnością warto z nich skorzystać, jeżeli planujemy zakupy w PS Store.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.