Konsola Xbox Series X 1TB (z dodatkowym kontrolerem bezprzewodowym) dostępna za 1999 zł

Xbox Series X zestaw dodatkowy pad

Oficjalny sklep Allegro przygotował kolejną promocję na konsolę Xbox Series X w zestawie z dodatkowym bezprzewodowym kontrolerem w kolorze niebieskim.

Kup Xbox Series X 1TB (z dodatkowym kontrolerem bezprzewodowym)

Skorzystanie z oferty wymaga aktywnej usługi Allegro Smart. Dostawa konsoli jest bezpłatna.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.