Najlepsze promocje na gry PC i Xbox [10.01] – Fallout 4 GOTY za 38,90 zł i więcej!

Fallout 4

Oto następna już odsłona naszej listy promocji, gdzie znajdują się najlepsze według nas przeceny gier na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. W niniejszym zestawieniu widnieją łącznie 24 przecenione tytuły. Gry szczególnie nam bliskie zostały oznaczone ikonką ❤️.

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – PC

Poniżej umieściliśmy listę najciekawszych przecen na gry na komputery. Przypominamy, że w niektórych przypadkach na stronach sklepów Eneba i GAMIVO należy przejść w dolne części witryny, aby z dostępnej listy wybrać najtańszą ofertę danego tytułu.

Gry na PC w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – Xbox

Poniżej znajdują się najciekawsze promocje na gry na Xboxa One i Series X|S. Tak jak w przypadku gier na komputery osobiste, przy korzystaniu ze sklepu Eneba czasem należy zerknąć na dół strony, aby wybrać najkorzystniejszą opcję.

Gry na Xboxa w promocji

To już koniec naszego zestawienia na dziś. Jeśli wybraliście z niego coś dla siebie, to nie zapomnijcie wspomnieć o tym w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.