Najlepsze promocje na gry PC, PlayStation i Xbox [12.12] – The Last of Us Part II za 39 zł i więcej!

The Last of Us

Prezentujemy kolejną odsłonę zbioru promocji, gdzie znajdują się najciekawsze dla danego dnia przeceny gier na platformy PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC. Poniższe zestawienie zawiera łącznie 37 przecenionych tytułów. Szczególnie istotne dla nas produkcje oznaczone zostały ikonką ❤️.

Warto wspomnieć, że czytelnicy XGP.pl mogą nabyć gry o wartości do 60 euro o 8% taniej w sklepie GAMIVO. Do zrealizowania rabatu wystarczy wprowadzić kod XGP8 w przeznaczonym do tego miejscu.

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – PC

Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych promocji na poczciwe blaszaki.

Gry na PC w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – Xbox

Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych promocji na konsole Zielonych.

Gry na Xboxa w promocji

Najciekawsze promocje na gry – PlayStation

Poniżej znajduje się zestawienie najlepszych promocji na konsole Sony.

Gry na PlayStation w promocji

To już koniec dzisiejszego zestawienia. Jeżeli wybraliście z niego coś dla siebie, to koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.