Najlepsze promocje na gry PC i Xbox [14.02] – debiutujący jutro na PC Returnal za 186,66 zł i więcej!

Returnal

Przedstawiamy kolejną naszej listy promocji, gdzie znajdują się najlepsze w naszej opinii przeceny gier na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. W poniższym zestawieniu znajduje się łącznie 26 przecenionych produkcji. Tytuły szczególnie nam bliskie zostały oznaczone ikonką ❤️.

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – PC

Poniżej umieściliśmy listę najciekawszych przecen na gry na „blaszaki”. Przypominamy jednak, że w niektórych przypadkach ofert na stronach sklepów Eneba i GAMIVO należy przejść w dolne części witryny, aby z dostępnej listy wybrać najtańszą opcję sprzedawanego tytułu.

Gry na PC w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – Xbox

Poniżej znajdują się najciekawsze promocje na gry na konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Tak jak w przypadku gier na PC-ty, przy korzystaniu ze sklepu Eneba czasem należy zerknąć na dół strony, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Gry na Xboxa w promocji

To już koniec naszego dzisiejszego zestawienia z promocjami. Jeśli wybraliście z niego coś dla siebie, nie zapomnijcie wspomnieć o tym w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.