Najlepsze promocje na gry PC i Xbox [15.02] – Europa Universalis IV za 17,84 zł i więcej!

Europa Universalis IV

Przedstawiamy następną już listę promocji, która zawiera najlepsze w naszej opinii przeceny gier na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. W zestawieniu znajduje się łącznie przecenionych tytułów. Produkcje szczególnie nam bliskie zostały oznaczone ikonką ❤️.

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – PC

Niżej umieściliśmy listę najciekawszych przecen na gry na PC-ty. W niektórych przypadkach ofert na stronach sklepów Eneba i GAMIVO należy przejść w dolne części witryny, aby z dostępnej listy wybrać najtańszą opcję sprzedawanego tytułu.

Gry na PC w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – Xbox

Dalej znajdują się najciekawsze promocje na gry na konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Tak jak w przypadku gier na „blaszaki”, przy korzystaniu ze sklepu Eneba czasem należy spojrzeć na dół strony, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Gry na Xboxa w promocji

To tyle, jeżeli chodzi o nasze dzisiejsze zestawienie z promocjami. Jeżeli wybraliście z niego coś dla siebie, pamiętajcie, żeby wspomnieć o tym w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.