Najlepsze promocje na gry PC, Xbox, PS i Nintendo Switch [17.02] – Horizon Zero Dawn za 54,39 zł i więcej

Horizon Zero Dawn

Przedstawiamy nową listę promocji, która tym razem obejmuje wszystkie kluczowe dziś platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PS4, PS5 i Nintendo Switch. Zestawienie zawiera więc ogółem łącznie 26 przecenionych tytułów.

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – PC

Poniżej znajduje się lista najciekawszych dzisiejszych przecen na gry na „blaszaki”. W niektórych przypadkach ofert na stronach sklepów Eneba i GAMIVO należy przejść w dolne części witryny, aby ze spisu wybrać najtańszą opcję sprzedawanego tytułu.

Gry na PC w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – Xbox

Poniżej znajdują się najlepsze dzisiejsze promocje na gry na konsole Xbox One i Xbox Series X|S. Tak jak to jest z grami na PC, przy korzystaniu ze sklepu Eneba czasami należy spojrzeć na dół strony, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Gry na Xboxa w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – PlayStation

Poniżej umieściliśmy najciekawsze dziś przeceny na dwie najnowsze konsole sony – PS4 i PS5. W porównaniu do poprzednich promocji poniższe oferty dotyczą gier wydanych w pudełkach, a nie wersji cyfrowych.

Gry na PlayStation w promocji

Najciekawsze promocje na gry cyfrowe – Nintendo Switch

Poniżej znajdują się najciekawsze dzisiejsze przeceny na Nintendo Switch. Tak jak to było w przypadku PS4 i PS5, poniższe promocje dotyczą wydań pudełkowych.

Gry na Nintendo Switch w promocji

To tyle w kwestii naszej dzisiejszej listy z promocjami. Jeżeli wybraliście z niej coś dla siebie, dajcie nam znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2260 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.