Przewodowe słuchawki Microsoft Xbox Series Stereo Headset za 229 zł z wysyłką!

Microsoft Xbox Series Stereo Headset (przewodowy)

Jeśli szukacie niedrogich słuchawek do Xbox Series X lub Xbox Series S, to mamy dobre wieści: przewodowy wariant Microsoft Xbox Series Stereo Headset został właśnie przeceniony o całe 50 zł. Sprzęt trafił na rynek dopiero w sierpniu, więc tak duża obniżka jest raczej zaskakująca. Co tu dużo mówić – nic, tylko korzystać!

Kup słuchawki przewodowe Microsoft Xbox Series Stereo Headset

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych. Promocja obowiązuje do 23:45 lub wyczerpania zapasów, więc lepiej czym prędzej zrobić zakupy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.