Sposób na jeszcze tańszy PS Plus z okazji Black Friday! 12 miesięcy subskrypcji od 195 zł (nawet 50% taniej)

PS PLus ps store taniej black friday 2023

Działaj szybko, bo promocja może zaraz przestać działać!

Opisane w niniejszym artykule sposoby wykorzystują doładowania do PlayStation Store, które z uwagi na trwający Black Week wyprzedają się na pniu. Innymi słowy, nie radzimy zwlekać z zakupami, bo co roku w tym okresie są braki w asortymencie – lepiej kup tyle kodów, ile potrzebujesz, za pamięci.

Dziś w PS Store ruszyły promocje z okazji Black Friday, w tym oficjalna zniżka na PS Plus w wysokości do 30%. Okazuje się jednak, że w sprytny sposób na subskrypcjach PlayStation można zaoszczędzić jeszcze więcej, nawet do 50%. Trzeba tylko wykorzystać doładowania do PS Store, co krok po kroku objaśniamy w dalszej części niniejszego wpisu.

Zainteresowany(a)? Czytaj dalej, wybierając nagłówek z subskrypcją, która Cię interesuje – opisaliśmy sposoby na tańszy PS Plus Essential, Extra oraz Premium. Wg zapewnień Sony odnośnie promocji na Black Friday, sposoby zadziałają u Wszystkich – u nowych, obecnych i powracających użytkowników (z założeniem, że osoby posiadającej już subskrypcję – tzw. obecni użytkownicy – mogą jedynie dokonać tańszej aktualizacji na wyższy plan, np. z Essential na Extra).

Jak to wszystko działa? Ano bardzo prosto: łącząc obniżkę na PS Plus z oferty na Black Friday z wykorzystaniem kart podarunkowych z zewnętrznych sklepów, które są sprzedawane taniej, niż wynosi ich nominalna wartość – np. 100 zł do PS Store można kupić za ok. 80 zł.

WAŻNE: Promocyjne ceny na PS Plus w PS Store pokazują się tylko zalogowanym użytkownikom – jeżeli więc nie widzisz zniżki, po prostu zaloguj się w PS Store.

12 miesięcy PS Plus Essential za ok. 195 zł

Aby poznać sposób na jeszcze tańszy zakup PS Plus Essential dzięki promocji na Black Friday & kartom podarunkowym, kliknij poniższy przycisk, a rozwinie się poradnik pokazujący krok po kroku, jak z niego skorzystać.

12 miesięcy PS Plus Extra za ok. 320 zł

Aby poznać sposób na jeszcze tańszy zakup PS Plus Extra dzięki promocji na Black Friday & kartom podarunkowym, kliknij poniższy przycisk, a rozwinie się poradnik pokazujący krok po kroku, jak z niego skorzystać.

12 miesięcy PS Plus Premium za ok. 365 zł

Aby poznać sposób na jeszcze tańszy zakup PS Plus Premium dzięki promocji na Black Friday & kartom podarunkowym, kliknij poniższy przycisk, a rozwinie się poradnik pokazujący krok po kroku, jak z niego skorzystać.

Promocje na PS Plus z okazji Black Friday 2023 kończą się 27 listopada, dlatego niniejszy poradnik na jeszcze tańszy PS Plus pozostaje aktualny tylko do tej daty. Co więcej, nie radzimy zwlekać, tym bardziej że karty podarunkowe do PS Store w tym okresie sprzedają się na pniu i sklepy ciągle walczą z brakami w asortymencie!

Co tu dużo mówić: zainteresowanym radzimy się spieszyć i to nie tylko z powodu czasu trwania Black Friday, a także samej dostępności ofert na karty podarunkowe do PS Store!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.