Bloodborne, God of War, The Last of Us Remastered i inne klasyczne hity na PS4 oraz PS5 dostępne za 40 zł

Ratchet i Clank Bloodborne The Last of Us Part Remastered InFamous Second Son Until Dawn Killzone Shadow Fall God of War Horizon Zero Dawn PS4

W Media Markt znów pojawiły się klasyczne hity na PS4 i PS5 w przystępnej cenie. Nieco starsze wydania legendarnych marek kupimy bowiem za 40 zł. To doskonała okazja by przypomnieć sobie tytuły, które zdefiniowały poprzednią generację.

Kup klasyczne gry na PS4 i PS5

Ceny dostawy gier zaczynają się od 9,99 zł. Ewentualnie można je też odebrać za darmo w sklepach stacjonarnych Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.