PS5 + 3 gry (FIFA 23, The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima) dostępne za 2449 zł

PS5 + 3 gry (FIFA 23, The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima)

W oficjalnym sklepie Allegro pojawiło się właśnie przecenione PS5. Za konsolę w wersji z napędem zapłacimy teraz 2449 zł. Ponadto do zestawu dołączane są 3 ciekawe gry.

Kup PS5 + FIFA 23, The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima

Cena dostawy kurierem do domu zaczyna się od 12,99 zł. Posiadacze Allegro Smart mają z kolei zapewnioną wysyłkę za darmo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.