Konsola PS5 Marvel’s Spider-Man 2 Edition dostępna od 3099 zł

PS5 Marvel's Spider-Man 2 Edition

W polskich sklepach pojawiła się już możliwość zakupu konsoli PS5 w limitowanej edycji Spider-Man 2. Ceny platformy zaczynają się już od 3099 zł. Do zestawu jest dołączony także dedykowany kontroler DualSense.

Kup PS5 Marvel’s Spider-Man 2 Edition

Warto wspomnieć, że wraz z konsolą dostaniemy też grę Spider-Man 2 do pobrania.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.