MEGA OKAZJA: PlayStation 5 Slim Digital dostępne od 1799 zł! Wersja z napędem i Spider-Man 2 za 2359 zł

ps5 slim digital raty 0%

Sklep RTV EURO AGD właśnie ruszył z rewelacyjną promocją na PlayStation 5 Slim Digital oraz PS5 Slim z napędem i grą w zestawie. Konsolę Sony można teraz kupić już od 1799 zł lub 59,97 zł miesięcznie w 30 ratach 0%. To naprawdę dobre ceny, a tym bardziej w połączeniu z ofertą ratalną, która pozwala uregulować pierwsze zobowiązanie dopiero w sierpniu.

Kup PlayStation 5 Slim

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Decydując się na zakup na raty, warto ustawić sobie na koncie przelew cykliczny, aby nie musieć pamiętać o płaceniu – wówczas raty będą się regulować automatycznie, a to duże udogodnienie przy 30 zobowiązaniach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.