Pudełkowe Dead Island 2 (PS4 / PS5) dostępne za 114,99 zł

Dead Island 2 ps4

W Empiku ruszyła właśnie bardzo interesująca promocja na Dead Island 2 w wersji na PS4, która zadziała również na PS5. Jest to edycja premierowa i kosztuje ona aktualnie 114,99 zł. Zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć!

Kup Dead Island 2

Wysyłka do Paczkomatu jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Empik. Kurier do domu to koszt od 10,99 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.