Pudełkowe wydanie Red Dead Redemption 2 na PS4 i Xbox One dostępne od 93,99 zł

RED DEAD REDEMPTION 2 XBOX ONE PS4

Na Allegro pojawiły się dobre oferty na Red Dead Redemption 2. Pudełkowe wydanie gry na Xbox One można zakupić w cenie 94,99 zł, natomiast wersja na PlayStation 4 kosztuje 93,99 zł. To niezła okazja dla każdego, kto nie miał jeszcze szansy sprawdzić hitu Rockstara.

Kup Red Dead Redemption 2

Dostawa jest darmowa dla posiadaczy pakietu Allegro Smart. Dla pozostałych osób koszty wysyłki zaczynają się od 8,99 zł.

Warto dodać, że wersja PS4 jest kompatybilna z PS5, natomiast wersja Xbox One zadziała na Xbox Series X.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.