Pudełkowe wydanie Call of Duty: Black Ops Cold War na PS4 i PS5 dostępne za 74 zł

Call of Duty: Black Ops Cold War PS4

Sklep RTV Euro AGD opublikował właśnie ciekawą promocję na Call of Duty: Black Ops. Za grę na PS4 i PS5 (z dostępną next-genową aktualizacją) w pudełku zapłacimy teraz zaledwie 74 zł. Warto się pospieszyć, bo wyprzedaż potrwa tylko do końca dzisiejszego dnia (16.08) do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Call of Duty: Black Ops

Cena dostawy gry kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost zaczyna się od 9,99 zł. Produkt można również odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.