Pudełkowe wydanie Cyberpunk 2077 na Xboxa i PlayStation dostępne od 78,90 zł

Cyberpunk 2077 PS4 Xbox One

W sklepach RTV EURO AGD i Media Expert ruszyła fajna promocja na pudełkowe wydanie Cyberpunk 2077 na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz PlayStation (PS4, PS5). Grę kupimy teraz od 78,90 zł. Oferta jest ograniczona czasowo.

Kup Cyberpunk 2077

Koszty wysyłki zaczynają się od 9,90 zł (RTV EURO AGD) i 9,99 zł (Media Expert). Darmowa dostawa do salonów stacjonarnych obu sklepów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.