Pudełkowe wydanie Cyberpunka 2077 na PS4 i PS5 dostępne za 69,99 zł!

Cyberpunk 2077 PS4

Na Allegro pojawiła się właśnie ciekawa promocja na pudełkowe wydanie Cyberpunka 2077 na PS4 i PS5. Po obniżce gra kosztuje teraz 69,99 zł. Zainteresowani powinni się więc pospieszyć!

Kup Cyberpunk 2077

Koszt dostawy kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost zaczyna się od 8,99 zł. W przypadku drugiej z tych opcji wysyłka jest darmowa przy korzystaniu z Allegro Smart.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.