Pudełkowe wydanie Dead Space na Xboxa Series X dostępne za 229 zł

Dead Space Xbox Series X

W Media Markt pojawiła się właśnie ciekawa oferta na pudełkowe wydanie Dead Space. Gra w wersji na Xboxa Series X została wyceniona na 229 zł, co jest dosyć konkurencyjną ceną. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę oceny produkcji, która została przyjęta przez graczy oraz recenzentów jako bardzo udany remake hitu z 2008 roku.

Kup Dead Space

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. Grę można odebrać też w salonach stacjonarnych Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.