Pudełkowe wydanie Death Stranding Director’s Cut dostępne na PS5 za 86 zł

Death Stranding Director’s Cut PS5

W RTV Euro AGD można kupić pudełkowe Death Stranding Director’s Cut na PS5 za bardzo przystępną cenę. Gra kosztuje bowiem zaledwie 86 zł. Zdecydowanie warto więc rozważyć taką ofertę.

Kup Death Stranding Director’s Cut

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost kosztuje 9,90 zł. Grę można również odebrać w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.