Pudełkowe wydanie Death Stranding na PS4 i PS5 dostępne za 49,99 zł

Death Stranding PS4 PS5

Na Allegro można aktualnie kupić taniej pudełkowe wydanie Death Stranding. Gra kosztuje teraz zaledwie 49,99 zł. Oferta dotyczy wersji na PS4, która jest kompatybilna z PS5.

Kup Death Stranding

Dostawa kurierem gry do domu lub do Paczkomatów inPost kosztuje od 9,99 zł, ale jest darmowa dla posiadaczy Allegro Smart.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.