Pudełkowe wydanie Dying Light 2 na PlayStation i Xboxa w promocji za 80 zł (taniej o 79 zł)

Dying Light 2 PlayStation Xbox

W Neonecie pojawiła się właśnie promocja na pudełkowe Dying Light 2. Za grę w wersji na PlayStation i Xboxa zapłacimy teraz 80 zł. Cena z kodem obowiązuje do 29 października do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Dying Light 2

Dostawa gry kurierem do domu jest darmowa. Można ją też odebrać za darmo w sklepie stacjonarnym Neonetu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.