Pudełkowe wydanie Elex na Xboxa i PlayStation dostępne od 12,99 zł

Elex Xbox One PS4

W Media Markt pojawiła się właśnie ciekawa promocja na Elex od studia Piranha Bytes. Pudełkowe wydanie gry można teraz dostać od 12,99 zł. Fani Gothica, którzy ominęli ten tytuł z różnych względów, mogą go więc teraz nadrobić, płacąc naprawdę niewielkie pieniądze.

Kup Elex

Cena dostawy gry do domu lub do Paczkomatu inPost zaczyna się od 9,99 zł. Grę można odebrać również w stacjonarnym sklepie Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.