Pudełkowe wydanie God of War Ragnarok na PS5 dostępne za 178,60 zł!

God of War Ragnarok - wydanie pudełkowe PS5

Media Expert opublikowało właśnie przecenę na pudełkowe wydanie God of War Ragnarok na PS5. Po obniżce gra kosztuje teraz zaledwie 178,60 zł. Oferta jest ważna tylko do jutra lub do wyczerpania zapasów, więc zdecydowanie warto się pospieszyć!

Kup God of War Ragnarok

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. Grę można też odebrać w którymś ze stacjonarnych sklepów Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.