Pudełkowe wydanie Iron Harvest na PS5 i Xbox Series X dostępne od 39,99 zł (taniej nawet o 159 zł)

Iron Harvest PS5 Xbox Series X

W Neonecie pojawiła się właśnie świetna promocja na pudełkowe wydanie Iron Harvest na PS5 i Xboxa Series X. Za grę zapłacimy już od 39,99 zł. Wydanie zawiera dwa dodatki: Roswiecka Rewolucja i Operation Eagle.

Kup Iron Harvest

Darmowa wysyłka kurierem do domu lub odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Neonetu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.