Pudełkowe wydanie Red Dead Redemption na PS4, PS5 i Nintendo Switch dostępne od 190 zł

Red Dead Redemption PS4 Nintendo Switch

13 października odbyła się premiera pudełkowego Red Dead Redemption na PS4, PS5 (wsteczna kompatybilność) i Nintendo Switch. Gra jest dostępna w polskich sklepach od 190 zł. Wydanie zawiera dodatek Undead Nightmare.

Kup Red Dead Redemption

Warto wspomnieć, że Red Dead Redemption wraz z remasterem doczekał się też oficjalnej, polskiej wersji językowej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.