Pudełkowe wydanie Sniper Elite 5 na PS5 w promocji za 129 zł (taniej o 130 zł)

Sniper Elite 5 PS5

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na Sniper Elite 5. Gra w wersji na PS5 kosztuje teraz 129 zł. Cena obowiązuje do 29 października lub do wyczerpania zapasów.

Kup Sniper Elite 5

Dostawa gry kurierem do domu, wyznaczonego punktu odbioru oraz odbiór osobisty w salonie stacjonarnym RTV Euro AGD są darmowe.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.