Pudełkowe wydanie Stray na PS4 i PS5 dostępne w promocji za 120 zł (taniej o 30 zł)

Stray PS4 PS5

W Media Markt i Allegro można właśnie kupić Stray w promocyjnej cenie. Gra w wersji na PS4 i PS5 kosztuje teraz 120 zł. Jeżeli ktoś się jeszcze nie zaopatrzył w swój egzemplarz tego udanego tytułu, to zdecydowanie warto zapłacić za niego takie pieniądze.

Kup Stray

Przy zamówieniu z Media Markt wysyłka jest darmowa. W przypadku Allegro, darmowa dostawa obowiązuje tylko dla posiadaczy Allegro Smart.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.