Pudełkowe wydanie The Callisto Protocol na PlayStation i Xboxy dostępne od 60 zł

The Callisto Protocol PS4 PS5 Xbox One Xbox Series X

W Neonecie pojawiły się fajne oferty na pudełkowe The Callisto Protocol. Gra jest dostępna na konsole PlayStation i Sony już od 60 zł. Za taką cenę zdecydowanie warto samemu sobie wyrobić opinię o tej produkcji.

Kup The Callisto Protocol

Cena dostawy gry zaczyna się od 9,90 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.