Pudełkowe wydanie Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Kompletna na PlayStation 5 dostępne za 88,88 zł

Wiedźmin 3 dziki gon edycja kompletna PS5

Na Allegro pojawiła się promocja na pudełkowe wydanie gry Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Kompletna. Cena gry w wersji na PlayStation 5 to 88,88 zł. Warto wspomnieć, że ta edycja składa się z podstawowej wersji gry oraz dwóch DLC: Serca z Kamienia, oraz Krew i Wino. Znajdziemy w niej również dodatkową zawartość w postaci nowych przedmiotów i dedykowanego trybu foto.

Kup Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Kompletna

Dla posiadaczy Allegro Smart wysyłka jest darmowa. Dla pozostałych osób koszty wysyłki zaczynają się od 6,99 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.