Pudełkowe wydanie Wild Hearts na Xboxa Series X dostępne za 79,99 zł

Wild Hearts Xbox Series X

W Empiku pojawiła się właśnie ciekawa promocja na pudełkowe wydanie Wild Hearts. Gra w wersji na Xboxa Series X kosztuje teraz 79,99 zł. Generalnie nie miała ona aż tak dobrego startu, ale za taką cenę raczej warto poddać ją własnej ocenie.

Kup Wild Hearts

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa przy płatności online. Grę można również odebrać w salonie stacjonarnym Empika.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.