Preorder Ratchet & Clank Rift Apart na PC dostępny za 176,25 zł!

Ratchet i Clank Rift Apart

Już tylko dni dzielą nas od premiery hitu z PS5 – Ratchet & Clank Rift Apart – na komputery osobiste. Standardowo za preorder tej gry musimy zapłacić około 260 zł, ale w Instant Gaming cena ta jest znacznie niższa. Wynosi ona bowiem 176,25 zł.

Kup Ratchet & Clank Rift Apart

Ratchet & Clank Rift Apart zadebiutuje na PC 26 lipca 2023 roku. Jeżeli sugerowana cena gry spadnie do tego dnia, to Instant Gaming zwróci Wam wynikającą z tego tytułu różnicę.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.