Smartfon realme 11 5G (8/256GB) w promocji aż 400 zł taniej! Kup go już za 999 zł – możliwe 30 rat 0%

realme 11 5G

W RTV EURO AGD wystartowała bardzo dobra promocja na smartfon realme 11 5G w konfiguracji 8/256 GB. Aktualnie można go kupić za 999 zł, co równa się obniżce o 400 zł względem ceny regularnej. Co najlepsze, sprzęt można też wziąć nawet na 30 rat 0% z pierwszą płatnością dopiero we wrześniu.

Kup realme 11 5G

Specyfikacja smartfona prezentuje się następująco:

  • Wyświetlacz: 6,72″ (2400×1080 px, IPS)
  • Procesor: MediaTek Dimensity 6100+
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Pamięć wbudowana: 256 GB
  • Aparat tylny/przedni: 108 Mpix + 2 Mpix / 16 Mpix
  • System operacyjny: Android 13

Dostawa kurierem i do Paczkomatu jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych. Trzeba przyznać, że cena jest naprawdę dobra – a w połączeniu z 30 odroczonymi ratami 0%, aż żal nie skorzystać!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.