Red Dead Redemption Bundle na Xboxy dostępne za 65 zł. Kup dwie kultowe gry i oszczędź prawie… 330 zł!

Red Dead Redemption Bundle

W popularnych sklepach z kluczami do gier wystartowała genialna oferta na Red Dead Redemption Bundle. Pakiet dwóch kultowych gier na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 65 zł, czyli niemal 330 zł taniej niż w sklepie Xbox Store. Aby dokonać zakupu za tak niewielkie pieniądze, czytaj dalej.

Red Dead Redemption Bundle tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 65 zł

Red Dead Redemption Bundle to genialne gry, które zaskarbiły sobie serca setek tysięcy fanów na całym świecie. Klucze wyprzedają się bardzo szybko, dlatego radzimy nie odkładać zakupów na później!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.