Klawiatura Redragon K617 Fizz RGB dostępna w promocji za 129 zł (40 zł taniej)

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Redragon K617 Fizz RGB. Klawiaturę w kolorze czarnym lub białym można obecnie kupić za 129 zł, czyli aż 40 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 19.05.2024 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Redragon K617 Fizz RGB

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Typ klawiatury: mechaniczna
  • Typ przełączników: Redragon Box Red
  • Format klawiatury: 60%
  • Rodzaj połączenia: przewodowe (USB-A)
  • Zasilanie: USB-A
  • Dodatkowe cechy: odłączany kabel USB-C – USB-A, regulowane stopki, podświetlenie RGB, dedykowane oprogramowanie, obsługa makr, profile ustawień, wymienne przełączniki (Hot Swap)
  • Rozmiar i waga: 99 mm × 292 mm × 35 mm, 590 g

Darmowa dostawa kurierem do domu, Paczkomatu InPost lub automatu DPD Pickup. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.