Remnant 2 na PC dostępny od 154,49 zł! Zgarnij taniej debiutującą dziś grę

Remnant 2

Dziś premiera Remnant 2. Gra ma sporo oczekujących na nią fanów, których na pewno ucieszy fakt, że można ją zakupić sporo poniżej standardowej ceny. W Instant Gaming wynosi ona bowiem zaledwie 154,49 zł za edycję standardową. Różnica w porównaniu ze Steamem wynosi więc ponad 50 zł.

Kup Remnant 2

Brak jakichkolwiek prowizji za płatność.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.