Różowy kontroler Xbox Series dostępny za 241 zł

kontroler xbox series deep pink

W sklepie Media Expert ruszyła bardzo dobra promocja na kontroler Xbox Series w kolorze głębokiego różu. Pad został przeceniony o 48 zł i obecnie można go kupić za jedyne 241 zł. Promocja trwa do 12 kwietnia do 23:59 lub wyczerpania zapasów.

Kup kontroler Xbox Series (Głęboki róż)

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych Media Expert. Pada można też kupić nawet na 6 rat 0%.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.