Pudełkowe wydanie Saints Row Edycja Premierowa na PS5 dostępne za 67,49 zł

Saints Row Edycja Premierowa ps5

Właśnie trwa pierwsza w tym roku edycja Allegro Days. Wśród ofert znajdziemy dobrą okazję na zakup pudełkowego wydania Saints Row Edycja Premierowa na konsolę PlayStation 5, które aktualnie dostaniemy w cenie 67,49 zł. Edycja zawiera grę w wersji podstawowej oraz pakiet gadżetów z Santo Ileso.

Kup Saints Row (PS5)

Dostawa jest darmowa dla posiadaczy pakietu Allegro Smart.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.