Smartwatche Samsung Galaxy Watch 6 Classic dostępne w promocji (450 zł taniej)

Samsung Galaxy Watch 6 Classic

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała świetna promocja na zegarki Samsung Galaxy Watch 6 Classic. Smartwatche w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych można obecnie kupić na sporej obniżce wynoszącej 450 zł mniej w stosunku do ceny bazowej. Cena promocyjna obowiązuje do 29.10.2023. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Darmowa dostawa kurierem do domu lub automatu paczkowego. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.