Soundbar Samsung HW-Q600B dostępny w promocji za 799 zł (88 zł taniej)

Samsung HW-Q600B

W sklepie Media Markt wystartowała promocja na Samsung HW-Q600B. Soundbar można obecnie kupić za 799 zł, czyli aż 88 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Nie podano szczegółów dotyczących czasu trwania promocji. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Samsung HW-Q600B

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Układ kanałów: 3.1.2
  • Obsługiwane systemy dźwięku: Dolby Atmos, DTS:X, Dolby True HD, Dolby Digital Plus, Q-Symphony
  • Złącza: 1 × HDMI (wejście), 1 × HDMI (wyjście), 1 × S/PDIF
  • Dodatkowe funkcje: łączność Bluetooth

Darmowa dostawa kurierem do domu. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Markt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.