Monitor Samsung Odyssey G5 (27″, QHD, IPS 165 Hz) w promocji za 1199 zł (450 zł taniej)

SAMSUNG Odyssey G5 LS27AG520PPXEN 27

W sklepie Media Markt wystartowała bardzo ciekawa promocja na 27-calowy monitor z rozdzielczością 1440p – Samsung Odyssey G5 LS27AG520PPXEN. Ten model, przy wykorzystaniu kodu rabatowego, jest tylko dzisiaj dostępny w cenie 1199 zł. Oferta obowiązuje do końca dnia (25 sierpnia 2023 do godziny 23:59), więc każdy zainteresowany powinien się pośpieszyć!

Kup Monitor Samsung Odyssey G5 LS27AG520PPXEN 27″ IPS 165 Hz

Dostawa kurierem jest darmowa. Monitor można również odebrać w sklepie Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.