Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 7900 XTX Pulse + gra Avatar za 3999 zł (możliwe 3732,40 zł)

SAPPHIRE Radeon RX 7900 XTX Pulse 24GB

W sieci Media Expert pojawiła się promocja na kartę graficzną SAPPHIRE Radeon RX 7900 XTX Pulse. Cena może zostać dodatkowo obniżona do 3732,40 zł poprzez wybranie płatności w ratach 0% (sklep pokrywa dwie pierwsze raty).

Kup SAPPHIRE Radeon RX 7900 XTX Pulse

Bonusem do zakupu jest voucher uprawniający do aktywacji gry Avatar: Frontiers of Pandora. Dostawa karty graficznej jest bezpłatna.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.