Pudełkowe wydanie Scars Above na PS5 dostępne w promocji za 49,99 zł (taniej o 69 zł)

scars above ps5

W sklepie NEONET znajdziemy właśnie świetną ofertę na pudełkowe wydanie przygodowej gry akcji na PlayStation 5. Scars Above jest teraz dostępne w promocji za 49,99 zł przy użyciu kodu widocznego w poniższym boxie. Cena z kodem obowiązuje do 30 listopada 2023, do godziny 23:59.

Kup Scars Above (PS5)

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.